alegria activity na Tour de Pologne

W minioną sobotę, 4 sierpnia, rozpoczęła się w Krakowie 75. edycja Tour de Pologne, oficjalnego wyścigu z kalendarza UCI World Tour. Wyścig potrwa do 10. sierpnia i zakończy się etapem w Bukowinie Tatrzańskiej.

Jesteśmy obecni z naszą jednostką mobilną na wszystkich metach wyścigu, zapewniając wygodną przestrzeń do pracy akredytowanym dziennikarzom oraz polskim i zagranicznym mediom. U nas także jury wyścigu wykonuje pomiar czasu. Nasza jednostka posiada dwie kondygnacje. Pierwszą stanowi wygodna,klimatyzowana część prasowa, z możliwością dostępu do Internetu satelitarnego oraz widokiem na trasę wyścigu, drugą zaś stanowi przestronny taras dla jury wyścigu.

Pierwszego dnia odwiedził nas premier Mateusz Morawiecki, który przypatrywał się rywalizacji kolarzy, a następnie wręczył nagrodę zwycięzcy pierwszego etapu wyścigu.

 

tour polonia

 

 

TOP