Ponad 10 000 odwiedzin Mobilnej Łodzi!

Mobilna Łódź, nasza tegoroczna kampania komunikacyjna, z sukcesem odwiedziła wiele zakątków Polski, ukazując korzyści i bogactwo Łodzi jako idealnego miasta do życia i pracy.

5 minut na opuszczenie Escape room EDP

 

Jedną z naszych najbardziej rozpoznawalnych kampanii komunikacyjnych w tym roku jest pierwszy "energetyczny escape room" stworzony dla firmy energetycznej EDP w Hiszpanii. Ten tajemniczy "pokój ucieczki" rozpoczął swoją podróż w Galicji 25 września i po odwiedzeniu 53 miast kończy swoją trasę 21 grudnia w prowincji Sewilla.

Mobilna Łódź odwiedza Warszawę

 

Nasza kampania mobilna w Polsce, Mobilna Łódź, 12, 13 i 14 października odwiedziła Warszawę, gdzie mieliśmy okazję gościć setki odwiedzających, w tym osoby z sektora publicznego i biznesu.

Zdrowe nawyki i dieta śródziemnomorska z Karawaną zdrowia Carrefour

Już trzeci rok "Karawana zdrowia" sieci Carrefour Hiszpania, pod bacznym okiem renomowanego szefa kuchni Ferrána Adriá i Disney’a Hiszpania odwiedza ponad 30 hiszpańskich miast, propagując zdrowe nawyki żywieniowe wśród dzieci i całych rodzin. Celem kampanii jest ukazanie, że zdrowe gotowanie w domu może być bardzo zabawne i przyjemne.

alegria activity na 75. Tour de Pologne

Jednym z największych wydarzeń sportowych tego roku była 75. edycja Tour de Pologne, oficjalnego wyścigu rowerowego kalendarza UCI World Tour. Wyścig rozpoczął się w Krakowie 4 sierpnia, a zakończył się w Bukowinie Tatrzańskiej 10 sierpnia.

TOP