TAK PRACUJEMY

Pomysł

Pomysł jest odpowiedzią na dwa pytania:

Jak możemy podnieść wartość danej marki lub instytucji? Jak możemy stworzyć doświadczenie marketingu doznań, które będzie istotne dla ich użytkowników?

Treści

Pomysł przeradza się w kontent audiowizualny, multimedia, gry i inne interaktywne doświadczenia, mające dostarczyć publiczności rozrywki i emocji, uczyć i zapadać w pamięć.

Projektowanie

Tworzymy koncepcje i projektujemy jednostkę mobilną dostosowaną do potrzeb konkretnej kampanii i klienta.  Tworzymy wizerunek graficzny dla danej kampanii i umieszczamy go na wszystkich używanych nośnikach. Zajmujemy się również odpowiednim malowaniem jednostek mobilnych.

Budowa

Zamieniamy autobus czy ciężarówkę w jednostkę mobilną z odpowiednio zagospodarowaną przestrzenią, wyposażeniem, wejściami i wszystkim, co potrzebne jest dla wywołania unikalnych doznań i doświadczeń.

Pozwolenia i przejazdy

Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w uzyskiwaniu pozwoleń od zarządców dróg i na poruszanie się pojazdów, tak aby kampania stała się sukcesem w każdym mieście i w każdej wiosce.

Sekretariat Techniczny

Sekretariat Techniczny zajmuje się kontaktami z grupami uczniów, stowarzyszeniami i innymi grupami, w celu koordynowania terminów odwiedzin roadshow.

Biuro prasowe

Wywoływanie doświadczeń marketingowych codziennie w innym miejscu oznacza potrzebę tworzenia newsa tam, dokąd się udajemy. Wyspecjalizowane biuro prasowe umożliwia nagłośnienie kampanii we wszystkich tych miejscach.

 

Komunikacja Online

Komunikacja cyfrowa zajmuje centralne miejsce w kampanii, dla poszczególnych projektów tworzone są wyspecjalizowane strony internetowe, komunikacja z odbiorcami przebiega również w sieciach społecznościowych.

Pobudzanie aktywności odbiorców i kontakt z nimi

Na potrzeby każdej kampanii zespół ekspertów troskliwie przygotowuje gry, zabawy i inne działania interaktywne.

Pomiar wyników

Mierzymy wpływ działań w zakresie ich rozgłosu, oddźwięku i zapamiętywania przez odbiorców.

TOP